MUDr. Petr Kuvík - privátní stomatologická ordinace
Kontaktujte nás na níže uvedeném čísle

224 253 071

Často kladené otázky

O?

Přijímáte nové pacienty?

O.

Ano, stále máme volné kapacitypro příjem nových pacientů. Stačí se pouze telefonicky objednatna první vyšetření. Rádi Vás přivítáme.

O?

Ošetřujete také děti?

O.

Ano, jste-li naším pacientem, rádi přivítáme i Vaše dítě. Citlivý a trpělivý přístup s cílem odbourat strach ze zubního ošetření je pro nás samozřejmostí.

O?

Je nutné léčit zubní kazy na dočasných zubech?

O.

Zubní kaz je infekční onemocnění, které je nutné vždy léčit bez rozdílu chrupu. Nelze k tomu přistupovat, že dočasné zuby vypadají. Neléčený zubní kaz způsobuje nepříjemné komplikace, mezi které patří i velké bolesti či vážné otoky okolních tkání.

O?

Chtěl/a bych se u vás zaregistrovat. Jak probíhá první návštěva?

O.

Během první návštěvy provedeme komplexní vstupní vyšetření Vašeho chrupu včetně nezbytného rentgenu. Následně Vás pan doktor bude informovat o zjištěném stavu a v případě potřeby navrhne léčebný plán. Teprve poté se můžete rozhodnout, zda o Naši péči stojíte a chcete se u nás zaregistrovat či nikoli. Záleží jen na Vás! V případě registrace je vstupní vyšetření zdarma, v opačném případě je účtováno podle platného ceníku.

O?

Ošetřujete i tzv. “na pojišťovnu” nebo si u Vás budu muset hradit vše sám?

O.

Máme uzavřeny smlouvy s pěti zdravotními pojišťovnami (VZP, OZP, ZPMVČR, VOZP), abychom Vám alespoň některé výkony nemuseli účtovat.

O?

Jaké máte vybavení?

O.

Naše vybavení zahrnuje Operační mikroskop značky Zeiss, OPG rentgenový přístroj, intraorální rentgenový přístroj. Dále pracujeme s těmi nejlepšími a nejkvalitnějšími materiály na trhu.

O?

Jak je možné platit?

O.

Při první návštěvě pouze hotově, při dalších návštěvách si u nás můžete nechat vratnou zálohu, ze které budeme posléze odečítat za provedené výkony, popř. po domluvě lze platit převodem na účet. Nelze platit kartou.